Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře je rychlé, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém půjček je unikátní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou tyto půjčky přezdívány jako půjčka bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní rychlá půjčka a bez registru

Bezva půjčka

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Náš systém jednoduše shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a potom vybrat z bohaté nabídky stovek poskytovatelů online SMS půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic dopředu platit. Zkrátka a prostě - půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má vážně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Bankovní půjčky bez registru ihned je moderní a expresní nebankovní zápůjčka. Jedná se o takzvanou malou zápůjčku. Proč malou půjčku? Jde totiž o půjčku, která je vhodná především pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak požádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to jen pár sekund. Pak chvilinku vydržte, než Vám půjčkový systém zvolí nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A následně se už jenom řiďte body napsanými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní získají peníze. Velmi dobře víme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejdříve. To je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou Vám odeslány na účet ihned po schválení půjčky. Podle banky tedy můžete mít peníze už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět velmi jednoduše dle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete opět převodem. Doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dní. Proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do výplaty. Bezva půjčka je expresní a vyřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní firmu se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Klady rychlé půjčky bez poplatku 1 Kč

  • SMS půjčka 1 000 Kč je vyřízena online přes internet, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientu doopravdy schválena. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Další velká výhoda je rychlá rychlost zřízení veškeré bezhotovostní zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčíme opravdu každému

U naší společnosti má šanci skutečně úplně každý, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Nebankovní půjčky hned

Pujcky ihned

Půjčku od firmy Volsor objednáte z pohodlí svého bytu extra rychle za 5 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždycky zvolíme nejlepší bezhotovostní půjčku právě pro Vás.