Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění formuláře je jednoduché, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém je moderní - šanci má opravdu každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení

Fin půjčka 24

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček zkrátka sdružuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a potom vybrat z nabídky desítek poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte dopředu platit. Zkrátka a jednoduše - systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má skutečně úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je moderní a expresní online zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro půjčku. Proč malou? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž se hodí hlavně pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen chvilku. Následně chvíli vyčkejte, než Vám systém půjček vygeneruje nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jenom řiďte body napsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za kolik dní obdrží půjčku. Víme moc dobře, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. Proto nic nezdržujeme a finance jsou poslány na bankovní účet hned po schválení. Podle banky tedy můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na účtě. Online půjčka od nás je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět velmi jednoduše dle údajů, které obdržíte. Splácet můžete půjčku opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na 30 dnů. Proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčky do výplaty. Fin půjčka 24 je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jenž je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Bonusy nebankovní půjčky bez bez nahlížení

  • Malá půjčka na účet je vyřízena po internetu, nikam nechodíte
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jež bude klientovi opravdu schválená. Naše bezhotovostní půjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost vyřízení každé SMS zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o půjčku, ji potřebují opravdu velmi rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčíme opravdu každému

U nás má šanci skutečně kdokoliv, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Půjčka 4000 Kč

Online zápůjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého domu bezproblémově během 5 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždy vybíráme nejvhodnější zápůjčku právě Vám.