Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí je unikátní a pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou půjčky od nás nazývány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Malá půjčka do 24 hodin a bez nahlížení do registru

Hotovostní nebankovní půjčky

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Jak? Systém půjček zkrátka sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a posléze si vybrat z nabídky mnoha poskytovatelů bezhotovostních zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka - půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci má vážně každý. Bude Vám vždy nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčka na ruku hned je pokroková a expresní online zápůjčka. Jde o tzv. malou půjčku. Proč malou půjčku? Jde totiž o zápůjčku, která se hodí hlavně pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to pár vteřin. Pak chviličku počkejte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku zápůjček vhodných pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky popsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jak dlouho dostanou finance. Víme moc dobře, že klienti, jenž žádají o půjčku, chtějí finance co nejrychleji. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou Vám poslány na účet hned po schválení půjčky. Podle typu banky tedy můžete mít finance už několik minut po schválení půjčky na účtě. Zápůjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět snadno dle údajů, které dostanete. Splácet můžete půjčku zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je potom nastavena na třicet dnů. I díky tomu jsou půjčky od naší společnosti nazývány jako půjčky do výplaty. Hotovostní nebankovní půjčky je rychlá a vyřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody online zápůjčky bez bez ručení

  • Půjčky bez registru a poplatku hned je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, jež bude klientovi doopravdy schválena. Naše online půjčky jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Další výhoda je neuvěřitelná rychlost zřízení každé bezhotovostní půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme skutečně každému

U nás má šanci skutečně každý, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka bez poplatku předem

SMS půjčka do 15 minut

Online zápůjčku od Volsoru vyžídíte ze svého domu bezproblémově do 10 minut. Sami nemusíte nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme se stovkami společností a proto vždy vybereme nejlepší rychlou půjčku Vám.