Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání žádosti je rychlé, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém žádostí je unikátní a pokrokový - šanci má opravdu každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka 4000 Kč a bez nahlížení

Malá rychlá půjčka do 2000

Pomáháme tisícovkám lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš systém zkrátka sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a pak si zvolit z nabídky stovek poskytovatelů on-line půjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic dopředu platit. Jednoduše - systém půjček je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má vážně doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je moderní a rychlá online půjčka. Jedná se o tzv. malou zápůjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jež se hodí hlavně na pokrytí nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily SMS půjčky

Jak požádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Potom chvilinku vydržte, než Vám systém navolí nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A pak se už jen řiďte kroky napsanými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často ptají, jak rychle a za jakou dobu dostanou peníze. Dobře si uvědomujeme, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. Proto nic neprotahujeme a finance jsou poslány na účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle banky tedy můžete mít finance už několik málo minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Online půjčka od společnosti Volsor je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, které dostanete. Splácet můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak zvolena na třicet dní. I díky tomu jsou půjčky od nás nazývány jako půjčky do další výplaty. Malá rychlá půjčka do 2000 je expresní a vyřídíte ji během pár minut.

Prohlížíte registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. A to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní firmu se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy rychlé zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Malá půjčka na účet je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jenž bude klientovi opravdu schválena. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost vyřízení veškeré bezhotovostní půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu velmi rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčíme vždy každému

U nás má šanci opravdu kdokoliv, dáme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Malá půjčka do 24 hodin

Půjčka bez poplatku předem

Zápůjčku od Volsoru zařídíte ze svého domu pohodlně do 10 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a proto vždy zvolíme nejvhodnější půjčku právě pro Vás.