Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění žádosti je velmi snadné, formulář zvládne vyplnit každý. Tento systém je unikátní a pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou naše půjčky nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč a bez nahlížení do registru

Nabídka půjček od soukromých investorů

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a potom si vybrat z nabídky stovek poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic platit předem. Zkrátka a prostě - náš systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má vážně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč je pokroková a blesková nebankovní půjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jde totiž o zápůjčku, která je vhodná především pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají akčních slev a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak si zažádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to pár sekund. Pak chvíli vyčkejte, než Vám systém zvolí nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte body uvedenými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Zaslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jaký čas dostanou peníze. Velmi dobře víme, že žadatelé, jenž žádají o půjčku, potřebují peníze co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou Vám poslány na bankovní účet bezprostředně po schválení. Podle banky tedy můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení na účtu. Zápůjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jež obdržíte. Splácet můžete zase převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dnů. Také proto jsou zápůjčky od Volsoru nazývány jako půjčky do výplaty. Nabídka půjček od soukromých investorů je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody rychlé půjčky bez bez ručení

  • SMS půjčka 1 000 Kč je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se nikdo rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi doopravdy schválená. Naše online půjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil opravdu každý. Další výhoda je rychlá rychlost zřízení veškeré online půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčíme skutečně všem

U nás má šanci opravdu úplně každý, půjčujeme totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Půjčka 4000 Kč

Zápůjčku od společnosti Volsor sjednáte ze svého domova rychle do 5 minut. Sami nemusíte vůbec nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždy vybereme nejvhodnější online půjčku právě Vám.