Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém půjček je unikátní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny poskytovatele půjček, díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou naše půjčky pojmenovávány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Půjčka bez poplatku předem a bez nahlížení do registru

Ověřené půjčky

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém pro poskytování půjček zkrátka shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom vybrat z nabídky stovek poskytovatelů online SMS zápůjček. Nemusíte nikam sami chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše a zkrátka - systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má skutečně doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je pokroková a rychlá nebankovní půjčka. Jde o tzv. malou půjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o půjčku, která je vhodná především pro pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak si zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Potom chvilinku vydržte, než Vám systém půjček vygeneruje nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jen řiďte body uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Zaslání peněz

Klienti se často ptají, jak rychle a za jakou dobu dostanou finance. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, jež žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na bankovní účet hned po schválení. Podle typu banky tak můžete mít finance už několik minut po schválení půjčky na účtě. Online půjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět velmi jednoduše podle údajů, které obdržíte. Splácet můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom zvolena na třicet dnů. Také proto jsou zápůjčky od naší společnosti nazývány jako půjčky do další výplaty. Ověřené půjčky je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy rychlé půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Rychlá půjčka bez ručení je vyřízena přes web, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientovi skutečně schválená. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu každý. Velká výhoda je rychlá rychlost vyřízení každé online půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o půjčku, ji chtějí opravdu rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně všem

Půjčujeme opravdu všem

U naší společnosti má šanci skutečně úplně každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

5000 půjčka

Půjčka bez poplatku předem

Online půjčku od Volsoru sjednáte ze svého domu bezproblémově za 5 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždycky zvolíme nejvhodnější online půjčku právě Vám.