Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění formuláře je snadné, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Tento půjčkový systém je moderní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou půjčky od nás nazývány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení do registru

Půjčka pro důchodce bez registru

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Ptáte se jak? Půjčkový systém jednoduše sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a posléze vybrat z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů SMS online půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic platit předem. Prostě - náš půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci má opravdu doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a rychlá nebankovní půjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč mikro? Jedná se totiž o zápůjčku, jež je vhodná hlavně na uhrazení nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají akčních slev a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily rychlé půjčky

Jak si zažádat o půjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Následně chviličku vyčkejte, než Vám systém půjček vybere nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jen řiďte body popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často táží, jak rychle a za jak dlouho obdrží půjčku. Uvědomujeme si moc dobře, že klienti, jež žádají o zápůjčku, potřebují peníze co nejdříve. To je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou Vám poslány na účet ihned po schválení půjčky. Podle typu banky tedy můžete mít peníze už několik minut po schválení na bankovním účtu. Půjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak zvolena na 30 dnů. Proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka pro důchodce bez registru je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy rychlé zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčka 2000 Kč je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jež bude klientovi opravdu schválena. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Další naší výhodou je blesková rychlost vyřízení každé online půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí opravdu rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčíme skutečně všem

U nás má šanci opravdu kdokoliv, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčka bez poplatku předem

Půjčka na ruku hned

Online půjčku od Volsoru zařídíte ze svého bytu pohodlně během 10 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a proto vždy zvolíme nejlepší bezhotovostní půjčku právě pro Vás.