Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání žádosti je snadné, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Tento půjčkový systém je moderní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou půjčky od nás pojmenovávány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčky rychle bez registru a bez nahlížení

Půjčky ihned bez registračního poplatku

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček zkrátka shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a potom si zvolit z velké nabídky stovek poskytovatelů SMS zápůjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte předem platit. Jednoduše a zkrátka - půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má skutečně úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Pujcky ihned je moderní a expresní online zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o půjčku, jenž je ideální především na uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak si zažádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to chvilku. Potom chvilku vyčkejte, než Vám systém půjček vybere nabídku SMS půjček vhodných pro Vás. A potom se už jen řiďte body napsanými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Zaslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jaký čas získají půjčku. Víme moc dobře, že lidé, jež žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejdříve. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou odeslány na účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít půjčku už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtě. Zápůjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle údajů, jež obdržíte. Splácet můžete půjčku zase bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dní. Právě proto jsou zápůjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčky ihned bez registračního poplatku je blesková a vyřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy online půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčky 1000 do výplaty je vyřízena po internetu, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi opravdu schválena. Naše zápůjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Velká výhoda je blesková rychlost vyřízení veškeré bezhotovostní půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o půjčku, ji chtějí opravdu rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy všem

Půjčíme vždy všem

U naší společnosti má šanci skutečně kdokoliv, půjčíme totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka na ruku hned

Půjčky bez doložení příjmu

Online zápůjčku od Volsoru sjednáte z pohodlí svého domu rychle během 5 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždycky vybíráme nejlepší rychlou půjčku právě Vám.