Žádost o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění žádosti je jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou tyto půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez registru

Seriózní půjčka

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Jak? Půjčkový systém jednoduše sdružuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a posléze si vybrat z bohaté nabídky desítek poskytovatelů SMS online zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte dopředu platit. Prostě - půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má opravdu každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Nebankovní půjčky hned je moderní a expresní nebankovní zápůjčka. Jedná se o takzvanou mikro půjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o půjčku, jež je vhodná především na pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají slev a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily bezhotovostní půjčky

Jak požádat o půjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Posléze chvíli vydržte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A pak se už jen řiďte body napsanými v žádosti a počkejte na schválení žádosti.

Zaslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za kolik dní dostanou peníze. Uvědomujeme, že žadatelé, jež žádají o půjčku, potřebují peníze co nejrychleji. To je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou odeslány na účet bezprostředně po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení na účtu. Online půjčka od společnosti Volsor je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět snadno podle údajů, které obdržíte. Splácet můžete půjčku zase bankovním převodem. Doba splatnosti je pak nastavena na třicet dní. I díky tomu jsou půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Seriózní půjčka je blesková a vyřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. A právě to je i jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy nebankovní zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Nová půjčka před výplatou je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům online půjčku přímo šitou na míru, jež bude klientu opravdu schválená. Naše zápůjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Další velká výhoda je blesková rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji potřebují opravdu velmi rychle. Proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu každému

Půjčujeme vždy každému

U nás má šanci opravdu každý, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčky rychle bez registru

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Zápůjčku od firmy Volsor objednáte ze svého domova pohodlně během 7 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždy vybíráme nejlepší rychlou půjčku Vám.