Žádost o expresní půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je velmi snadné, formulář zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní a pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou tyto půjčky nazývány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez registru

Studentská půjčka

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Náš půjčkový systém zkrátka sdružuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a následně vybrat z velké nabídky desítek poskytovatelů SMS půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic platit předem. Zkrátka a prostě - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má skutečně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude vyhovovat. Půjčka na ruku hned je moderní a blesková nebankovní půjčka. Jde o takzvanou mikro půjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která se hodí především na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily SMS půjček

Jak si zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Posléze chvilku vyčkejte, než Vám systém půjček vybere nabídku SMS půjček vhodných pro Vás. A potom se už jen řiďte body uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Obdržení peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jakou dobu obdrží peníze. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. To je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už několik minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od naší společnosti je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět snadno podle údajů, jenž obdržíte. Uhradit můžete zase převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom zvolena na 30 dnů. Právě proto jsou online půjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Studentská půjčka je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. To je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní firmu se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody rychlé zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Studentská půjčka je vyřízena přes web, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna nabídnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude klientovi skutečně schválená. Půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost zřízení každé SMS půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně každému

Půjčujeme opravdu všem

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Půjčka ihned 4000 Kč

Půjčka ihned 4000 Kč

Zápůjčku od firmy Volsor sjednáte z pohodlí svého domova bleskově za 10 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždycky vybereme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě pro Vás.