Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je jednoduché, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento půjčkový systém je unikátní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez poplatku a registru ihned a bez registru

Vánoční půjčky

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a potom si vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů expresních půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte předem platit. Prostě - náš systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má opravdu úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a blesková nebankovní zápůjčka. Jedná se o takzvanou malou zápůjčku. Proč malou zápůjčku? Jde totiž o půjčku, jež je ideální především pro uhrazení nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily SMS půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Následně chvilku vydržte, než Vám půjčkový systém vypočítá a navrhne nabídku bezhotovostních půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky popsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Zaslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jaký čas získají finance. Moc dobře si uvědomujeme, že klienti, jenž žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a finance jsou Vám odeslány na účet ihned po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít peníze už pár minut po schválení na bankovním účtu. Zápůjčka od společnosti Volsor je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět jednoduše podle údajů, jenž dostanete. Uhradit můžete zase převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na 30 dní. I díky tomu jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Vánoční půjčky je expresní a vyřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. To je jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., jenž je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní firmu se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady bleskové půjčky bez poplatku 1 Kč

  • SMS půjčka 1 000 Kč je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna nabídnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, která bude danému klientu opravdu schválena. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně úplně každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost vyřízení veškeré bezhotovostní zápůjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčíme skutečně všem

U naší společnosti má šanci doopravdy kdokoliv, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Bankovní půjčky bez registru ihned

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč

Online půjčku od firmy Volsor vyžídíte ze svého domova bleskově během 5 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždycky vybereme nejlepší online půjčku Vám.